Etusivu / / SKYN All Night Long
Siirry tuotetietoihin
1 / 4
Etusivu / / SKYN All Night Long

SKYN All Night Long

SKYN All Night Long

Silkinpehmeä, silikonipohjainen liukaste, joka tarjoaa pitkäkestoista ja ylellistä liukkautta. Sen hoitava koostumus antaa ihoa hellivän, samettisen tuntuman ilman tahmamaisuutta.

10,40 €
Normaalihinta €13.90 Alennushinta €10.40
Tarjous Loppuunmyyty
Pakkauskoko: 80ml
Pitkäkestoinen: Silkinpehmeä liukuvoide 
Silikonipohjainen: Korkealaatuinen silikonipohjainen liukuvoide.
Hajusteeton: Hajusteeton & parabeeniton 
Yhteensopiva lateksi : polyisopreeni- ja polyuretaanikondomien kanssa

SKYN All Night Long on silkinpehmeä, silikonipohjainen liukaste, joka tarjoaa pitkäkestoista ja ylellistä liukkautta. Sen hoitava koostumus antaa ihoa hellivän, samettisen tuntuman ilman tahmamaisuutta. All Night Long sopii erinomaisesti useimmille herkille ihotyypeille sillä se on täysin hajusteeton, väriaineeton ja parabeeniton.

Pumppupullo annostelee juuri oikean määrän liukastetta, jotta voit keskittyä nauttimaan ilman häiriöitä. Yhdellä pumppauksella riittää pitkään, eikä uudelleenannostelua tarvita.

  • Pakkaus: Pumppupullo
  • Ainesosat: Cyclomethicone, Dimethiconol
  • Huomaamaton toimitus: Merkitsemättömissä pakkauksissa.

  • Turvalliset maksut: Kaikki yleisimmät maksutavat.

  • Nopea toimitus 1-2 arkipäivää: Jos tilaat ennen klo 12.00, tilauksesi lähetetään samana arkipäivänä.
Näytä kaikki tiedot